phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841672
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדארט- מרפאות שיניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיוך מהסרטים

 
חיוך הוא כרטיס הביקור שלנו בחברה והוא העושה את הרושם הראשוני. "חיוך יפה" הוא חיוך "בריא" ואת מה שלא עשה הטבע יכול לעשות רופא שינים מומחה.

ד"ר גלית כהן

השאיפה לקבל שינים לבנות, ישרות וחיוך נקי מכתמים כרוכה בהתמדה מצד המחייך ובהתמסרותו הנאמנה והעקבית לידיו המיומנות של רופא השינים. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות תוצאות טבעיות ויפות.
 

הלבנת שינים

 
שתי שיטות עיקריות מקובלות היום להבהרת שיניים מקצועית:
  • הבהרת שיניים בלייזר/אור מקוטב בפגישה אחת, הטיפול מלווה במיגון הרקמות הרכות: חניכיים ושפתיים, כדי למנוע מגע של מי חמצן ברקמות הרכות ולאפשר לרופא השיניים להשתמש בבטחה בריכוז גבוה ביותר של מי חמצן.
 
  • הלבנת שיניים באמצעות סדים אישיים שבהם מניחים חומר הלבנה בכמות מדודה. הסד ממקד את החומר לפני השן ומקטין את מגע מי החמצן עם החניכיים ועם השפתיים. בשיטה הזו ניתן להשתמש בריכוז של 10 – 25% קרבמיד פראוקסיד. ההבהרה נעשית הדרגתית במשך כשלושה שבועות, תלוי במידת ההבהרה הרצויה.
 
  • לקבלת הלבנה מרבית, ניתן לשלב את שתי השיטות לקבלת Power Bleach.
 
הלבנת שיניים ש"השחירו" לאחר טיפול שורש נעשית בהדרגה באמצעות החלפת החומר הפעיל, המונח בתוך השן, כל יומיים-שלושה עד לקבלת התוצאה הרצויה. במקרים שבהם יש מספיק חומר שן בריא, ואין חובה להתקין כתר, אפשר להלבין רק את הקטע שהשחיר בתוך השן ולשקם את השן באמצעות סתימה לבנה.
 
רופא מומחה מסביר על הלבנת שיניים - מדארט מרפאות מומחים
 

הלבנה פנימית

 
הלבנת שיניים ש"השחירו" לאחר טיפול שורש נעשית בהדרגה באמצעות החלפת החומר הפעיל, המונח בתוך השן, כל יומיים-שלושה עד לקבלת התוצאה הרצויה.
במקרים שבהם יש מספיק חומר שן בריא, ואין חובה להתקין כתר, אפשר להלבין רק את הקטע שהשחיר בתוך השן ולשקם את השן באמצעות סתימה לבנה.
 

הסרת כתמים מהחניכיים – "פילינג חניכיים"

 
כאשר מדובר בחניכיים, המלנין אינו אהוד מסיבה אסתטית וכולם רוצים חניכיים בצבע ורוד אחיד. כתמים בגווני חום-שחור, המופיעים בחניכיים באוכלוסיות מסוימות, אינם מהווים בעיה רפואית, אלא אסטטית המודגשת אצל מי שיש להם קו חיוך גבוה, החושף חניכיים.

במקרים אלו נכנס לתמונה הלייזר, המבצע פילינג עדין של החניכיים, בטיפול אחד קצר וקל. בניגוד לשיטה הקלאסית להסרת הכתמים, שדרשה התערבות כירורגית מסיבית וסיכון לנסיגת חניכיים בעקבותיה, "פילינג החניכיים" אינו כרוך בהתערבות כירורגית ולכן אינו מלווה בסיכון
 
הסרת כתמים מהחניכיים | פילינג חניכיים |מדארט רשת מרפאות מומחים
 

ציפוי חרסינה

 
מדובר בקליפות חרסינה מלאה דקיקות, בלי בסיס מתכתי, המודבקות על גבי השיניים הקדמיות לאחר הסרה קלה של חומר שן. זה טיפול שמרני ביותר – רופא השיניים משחיז כחצי מ"מ של חומר שן, רק מהצדדים ה"נראים" שלה, כך שהפגיעה בחומר שן בריא היא מזערית.
ציפוי החרסינה המודבק מכסה רק שניים מצדי השן הבריאה ובכך מתאפשרים המשך תחזוקה ומעקב רגילים, כמו בשן שלא עברה שום טיפול.
בשימוש בציפויי החרסינה ניתן לשנות את צבע השן, להאריך שיניים שחוקות, לסגור מרווחים בין שיניים, ל"יישר" שיניים צפופות ועקומות. ניתן לעשות ציפוי חרסינה אחד או שניים ולהתאימם לצבע השיניים הסמוכות ולצורתן או לבצע 6 – 8 ציפויים ולשנות צבע וצורה של קשת שיניים שלמה.
 
ציפויי חרסינה - כל השיטות לקבלת חיוך הוליוודי
 

ציפוי בחומרים מרוכבים

 
אלה חומרים המשמשים לסתימות לבנות. ניתן להשלים ולתקן הפרעות קטנות בצורת ומנח השן, בעזרת חומרים מרוכבים, בטיפול אחד ופשוט, כמו ביצוע סתימה.
 

יישור שיניים בשיטות בלתי נראות

 
כאשר השיניים בריאות ויפות והבעיה האסתטית נובעת ממנח לקוי שלהן, יישור שיניים עדיף על האפשרויות האחרות בכך שאינו פוגע כלל בחומר שן בריא ומתקבלת תוצאה ל"כל החיים".

עד העשור האחרון נמנעו מבוגרים מיישור שיניים בגלל סירובם להופיע בציבור עם מכשירים מתכתיים בפה. כיום יש כמה שיטות ליישור שיניים בלתי נראה – מסמכים שקופים המודבקים על השיניים, דרך סמכים המודבקים בצד הלשון ועד לסדים שקופים.

אז במה לבחור? ראשית יש להגדיר מטרה וציפיות ורק בהמשך להתאים את הטכניקה או את שילוב השיטות המאפשר להשיג את המטרה בדרך הפשוטה ביותר.