phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841672
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדארט- מרפאות שיניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שיניים ביום אחד וללא כאבים

 
 
רוצים לעבור טיפול שיניים בלי להרגיש את הכאב בטיפול?

חולמים לקום יום אחד בלי בעיות שיניים? עסוקים מאוד וצריכים לחסוך זמן יקר?

זה אפשרי! טיפול בטשטוש / הרדמה כללית מאפשר לרכז את כל טיפולי השיניים ולבצעם ע"י צוות מומחים בעלי 20 שנות וותק בפגישה אחת בלבד.

הטיפולים בטשטוש ובהרדמה כללית הפכו בעשור האחרון למגמה מובילה, בעולם המערבי 6-9% מטיפולי השיניים מבוצעים בהרדמה כללית וזאת מכיוון שטיפולים אלו פותרים את בעיית הפחד מהטיפול ומחסור בזמן.
 
 
 
web-inner1
 
 
 
 
הטיפולים בטשטוש ובהרדמה כללית הפכו בעשור האחרון למגמה מובילה, בעולם המערבי 6-9% מטיפולי השיניים מבוצעים בהרדמה כללית וזאת מכיוון שטיפולים אלו פותרים את בעיית הפחד מהטיפול ומחסור בזמן.
 
כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול שיניים, ברמה זו או אחרת ובתקופות שונות בחיינו.

אבל במקביל כל אחד מאיתנו מכיר לפחות אדם אחד שנמנע מטיפולי שיניים, כל אחד וסיבותיו הוא:

ישנם מטופלים החוששים מטיפולי שיניים ולכן נוטים לדחות, לבטל טיפולים ולהגיע רק לטיפולי חירום.
היקף הטיפול לו הם נדרשים בשל כך רחב ויצריך מספר רב של טיפולים.

מטופלים אחרים פשוט אינם משתפים פעולה .

ואחרים סובלים ממחלות המצריכות טיפול מבוקר ומרוכז, כמו מחלות לב שונות ומחלת הנפילה.
 
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה - מדארט מומחים לטיפולי שיניים ביום אחד
 
כאשר מטופלים אלו מגיעים למרפאה, הצרכים הדנטליים שלהם רבים והטיפול לו הם נדרשים ארוך ומסובך יותר, בשל הדחייה רבת השנים.

לשמחתנו כיום, לרשות רופא השיניים עומדות מגוון אופציות לטיפול גם בחולים כאלו:

  • שיטות התנהגותיות (בניית תקשורת הבונה אמון בין הרופא למטופל)
  • שיטות שאינן תרופתיות (כמו ביופידבק, היפנוזה, הרגעה ודיקור)
  • טשטוש קל (סדציה קלה) בעזרת גז צחוק, המתאים למקרים של חרדה קלה
  • טשטוש עמוק, המצריך הכשרה נרחבת של הרופא המטפל ומבוצע תמיד בנוכחות רופא מרדים. טשטוש זה אומנם מאריך את משך הטיפול במידת מה, אך מקצר באופן ניכר את מספר הטיפולים, בשל היכולת לרכז מספר טיפולים לפגישה אחת.
  • הרדמה כללית, המתאימה לאנשים הנמנעים מטיפולי שיניים ומציגים חרדה ניכרת. תחת הרדמה כללית, ניתן בפגישה אחת לסיים את כל טיפולי השיניים הנדרשים.
 

איך נעשה הטיפול בהרדמה כללית?

 
בעקבות המודעות הגוברת באוכלוסייה לצורך בשיניים יפות ואסתטיות ובזכות ההתפתחות המואצת של שיטת ההרדמה הכללית, אנו יכולים לראות כי בעשורים האחרונים גדל בצורה ניכרת היקף השימוש בהרדמה כללית לצרכי רפואת שיניים.

הרדמה כללית מאפשרת לטפל בשיניים באופן שיעקוף את בעיית ההימנעות מטיפול, ויאפשר לסיים את כל טיפולי השניים בפגישה עיקרית אחת.
 
המלצה על טיפולי שיניים תחת הרדמה ביום אחד - לקוחה מספרת
 
כך, בטיפול אחד ניתן בעצם לבצע הכל - ניקוי אבנית, סתימות, עקירות, טיפולי שורש ואפילו השתלות, ניתוחי חניכיים וציפויי חרסינה.

יחד עם זאת, חשוב להבין שבמקרים מסויימים כמו שתלים והשתלות עצם / כתרים, המטופל עדיין נדרש להגיע למספר קצר של פגישות למסירת השחזורים הקבועים ולעיתים להמתין לקליטה.רבים שואלים אותי "כיצד בעצם ניתן לבצע בפעם אחת משהו שאורך לרוב שנה שלמה" ותשובתי היא אחת - טיפול השיניים הוא אותו טיפול, התוצאה אותה תוצאה.

ההבדל נעוץ בשיטת העבודה. שני צוותים עובדים במקביל על אותו מטופל: צוות הרדמה המורכב מרופא מרדים ואחיות חדר ניתוח, וצוות רופאי שיניים וסייעות שהתמחו בטיפול בהרדמה כללית, אליהם מצטרפים לפי הצורך הספציפי גם מומחים אחרים מתחומי רפואת השיניים.

טיפול שיניים בהרדמה כללית מתאים לאנשים הנמנעים מטיפולי שיניים מכל סיבה שהיא ואינם מצליחים להשלים את טיפוליהם בשום דרך אחרת.
 
להתחיל מחדש – סיפור אמיתי של אורנה
מתוך אלפי טיפולים שביצענו אספנו מספר סיפורים, אך זה של אורנה ש. (השם המלא שמור במערכת) ריגש אותנו במיוחד. אורנה, בת ה-40, פחדה עד מוות מרופא השיניים. וכשהגיעה אלינו כבר לא נשארו לה שיניים בפה. "השיניים שכן נשארו לי היו עלובות למדי", היא מספרת. "פשוט הפסקתי לחייך והכאבים היו בלתי נסבלים. הגעתי כבר למצב שבו יכולתי לאכול רק אוכל מרוסק של תינוקות ועדיין, לא הצלחתי להתגבר על הפחד ולגשת לרופא השיניים. אבל, אז שמעתי על האפשרות של שילוב הרדמה כללית ובלי לחשוב פעמיים צלצלתי לקבוע תור. לאחר שבועיים הגעתי למרפאה וכשהתעוררתי כעבור כמה שעות לא האמנתי למראה עיני- שתי שורות של שיניים לבנות בריאות ושלמות.

"בזה הרגע נפרדתי מהמראה הקודם שלי, מה שאומר בפועל שלוש סתימות, 12 טיפולי שורש, 14 מבנים, שמונה עקירות, שישה שתלים, ארבעה גשרים זמניים (את הקבועים קיבלתי לאחר שבועיים), ניקוי אבנית וניתוח חניכיים. וכל זה בזמן שישנתי. חייכתי בפה מלא בפעם הראשונה מזה שנים".

וההסבר הרפואי: טיפול השיניים הוא אותו טיפול, התוצאה אותה תוצאה. ההבדל נעוץ בשיטת העבודה"